Tarhana Üretim Videoları Tarhana Üretim Resimleri

Haberler


7. İzmir Organik Ürünler Fuarı Gerçekleşti


İzmir'de açılan 7. İzmir Organik Ürünler Fuarı, organik ürünleri sektörünü buluşturdu. İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret AŞ (İZFAŞ) tarafından düzenlenen 7. İzmir Organik Ürünler Fuarı, Fuar İzmir alanında açıldı.


Organik ürünler konusunda hizmet veren TOMBUL DOĞAL ORGANİK ÜRÜNLER, bu yıl yedinci kez düzenlenen Organik Ürünler Fuarı'nda katılımcıları ağırladı. Katılımcılarla sohbet eden firma yetkilisi Kemal ÇELTİK, fuarlara katılımın yüksek olduğunu, bu durumun da kendilerini memnun ettiğini belirterek, "Sağlıklı ve organik yollardan beslenmeyi sağlayan ürünlerimizi mutlaka tercih etmeliler. Günümüzde organik yollardan beslenmek artık pek mümkün olamayacak hale gelmişken, hiçbir kimyasal ve katkı maddesi kullanılmadan, organik tarım esasları yönetmeliğine uygun olarak üretilen ürünlerimizi şiddetle tavsiye ederim. " dedi.


Kemal ÇELTİK organik tarhana özelliklerini ve içerisinde ki doğal sebzeleri anlattı.Büyük bir heyecanla dinleyen katılımcılar, fuar alanındaki ürünleri inceleyerek detaylı bilgi edindi.


Ekoloji İzmir 2016 - 7. İzmir Organik Ürünler Fuarı